Świąteczno-noworoczne spotkanie międzypokoleniowe w Dziennym Domu Pomocy Społecznej dla Osób Chorych na Cukrzycę w Olsztynie

Świąteczno-noworoczne spotkanie międzypokoleniowe w Dziennym Domu Pomocy Społecznej dla Osób Chorych na Cukrzycę w Olsztynie

Uczniowie klas drugiej i trzeciej Niepublicznej Szkoły Podstawowej Akademia Prymusa w Olsztynie 5 stycznia 2018 roku w ramach programu edukacji i integracji międzypokoleniowej zaprezentowali Podopiecznym Dziennego Domu Pomocy Społecznej dla Osób Chorych na Cukrzycę „Bożonarodzeniowe Jasełka”.

Dzieci wykazały się aktorskim talentem, kreatywnością oraz zaangażowaniem. Seniorzy obejrzeli występ z dużym zainteresowaniem i radością, wielu z nich nie kryło łez wzruszenia. Reżyseria oraz oprawa muzyczna należały do Pań Roksany Antosiak, Moniki Wieteskiej i Magdaleny Łukaszuk.

Przedsięwzięcie zyskało wyłącznie pochlebne i entuzjastyczne recenzje, a co najważniejsze zainaugurowało dalszą współpracę. Najbliższe zaplanowane spotkanie przewidziane jest już podczas zbliżających się ferii zimowych!  Czas płynie, ale Prymusi go nie marnują, każdego dnia uczą się czegoś nowego o sobie i innych ludziach!

Wielkie podziękowania za zorganizowanie spotkania oraz jego sukces należy skierować do Pani kierownik Jolanty Bielskiej, znakomitych artystów i widzów oraz Pań nauczycielek!

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.